Натяжні стелі з фотодруком, Київ і область

Створіть унікальний дизайн кімнати, використовуючи будь-яке зображення: від сподобалася картинки до сімейної фотографії.

Безкоштовна консультація
фото натяжна стеля з фотодруком
натяжні стелі із фотодруком зображення

Натяжна стеля з фотодруком - це особливий вид дизайну стель, в якому на натяжне полотно наноситься малюнок або картинка. Надрукувати можна абсолютно будь-яке зображення: від зоряного неба до улюбленої сімейної фотографії.

Зображення наноситься спеціальною фарбою для ПВХ, що гарантує його довговічність. Зображення не вигорають і не вицвітають, так що така натяжна стеля буде радувати вас роками і навіть десятиліттями.

Надрукувати зображення можна на трьох видах полотен: матових, глянцевих і сатинових.

Переваги натяжних стель з фотодруком

Унікальність

Ви можете вибрати абсолютно будь-яке зображення для фотодруку і ви отримаєте унікальну стелю, якої немає більше ні в кого.

Художня цінність

При бажанні Ви можете надрукувати навіть репродукції відомих картин і фресок. Єдине обмеження - ваша власна фантазія.

Функціональність в дизайні

За допомогою фотодруку ви можете доповнити дизайн приміщення, зробити його більш гармонійним і цілісним.

У яких кімнатах популярні натяжні стелі з фотодруком

Спальня

Найчастіше для спальні встановлюють стелі а-ля "зоряне небо" або" планета в космосі ". І наш досвід говорить, що вони дійсно впливають на процес засинання.

Дитяча

Напевно, кращий варіант оформлення стель у дитячих кімнатах. Адже на стелі можна роздрукувати що завгодно: від улюблених героїв мультиків до карти зоряного неба або величезного панно на середньовічні мотиви - все залежить від захоплення вашої дитини.

Ванна

Принти морської хвилі або рибок - це найбільш популярні зображення на стелях з фотодруком у ванній. Але ви можете створити будь-який дизайн ванної, який буде відображати ваші смаки і вподобання.

Про компанію

SkyDecor входить в ТОП-10 кращих компаній по установці натяжних стель Києва і Київської області. Наше кредо: «Роби як для себе». І ми робимо. Адже тільки так можна завоювати визнання клієнтів.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам втілити будь-яку ідею в дизайні стелі. Абсолютно будь-яку, навіть найскладнішу. Ми гарантуємо це.

12 років гарантії

Екологічні матеріали

Офіційний договір

Чесна ціна і відкритий кошторис

Часто задавані питання

Чи можна зробити картину з натяжної стелі на стіні?

Так, натяжні стелі з фотодруком можна використовувати в якості натяжних стін. Така конструкція кріпиться до стіни за допомогою спеціальних профілів і дозволяє надати стіні будь-яку форму.

На яких фактурах можна зробити фотодрук?

Технічно нанести фотодрук можна на будь-яку фактуру: матову, глянцеву або сатинову. На матовому полотні ви побачите тільки вибране вами зображення. Глянцеве полотно буде відбивати світло.

Чи можна зробити підсвічування стелі, якщо є фотодрук?

Так, підсвічування можна встановити для будь-якого виду натяжної стелі, в тому числі і стелі з фотодруком.

Яких розмірів можна зробити фотодрук?

Розмір зображення для фотодруку повинен бути пропорційний розміру натяжної стелі. Зазвичай фото повинно бути від 150 dpi, збережено в палітрі CMYK і форматі tiff. Якщо ви не знаєте, як підібрати правильний формат, зверніться до наших фахівців

Чи можна зробити свою картину або тільки з каталогу?

Ви можете замовити натяжні стелі з фотодруком як з нашого каталогу, так і зі своїм зображенням. У другому випадку зображення повинно відповідати вимогам для друку: роздільна здатність - від 150 dpi, палітра кольорів - CMYK, формат зображення - tiff.