Натяжна стеля з підсвіткою, установка в Києві і області

Відмінне рішення для освітлення кімнат в будь-яких стилях і дизайнерських ідеях.

Безкоштовна консультація
Натяжна стеля з підсвіткою фото

Натяжні стелі з підсвічуванням - це відмінна альтернатива класичниму центральному освітленні і можливість зробити дизайн свого будинку більш цікавим і сучасним.

Крім того, таке підсвічування дозволяє ще й заощадити гроші на оплаті електроенергії, адже LED-прилади освітлення - найбільш економічні з усіх існуючих.

Переваги натяжних стель з підсвічуванням

Примітний дизайн

Стеля з підсвічуванням привертає увагу і виглядає досить незвично.

Економія електроенергії

Рівень споживання електроенергії в LED лампах і стрічках найнижчий з існуючих сьогодні приладів.

Гарне освітлення

Забезпечує достатню кількість світла і може використовуватися як самостійне або додаткове освітлення

Натяжні стелі з підсвічуванням: де використовують найчастіше

Вітальня

Підсвічування натяжної стелі - це відмінний спосіб відмовитися від центрального освітлення і зробити кімнату візуально просторіше і вільніше. Також за допомогою підсвічування можна реалізувати безліч цікавих дизайнерських ідей і концепцій.

Передпокій

У більшості квартир передпокої невеликі і вузькі. І навіть маленькі люстри часто виглядають безглуздо. Підсвічування натяжної стелі дозволяє забезпечити хороший рівень освітлення і при цьому візуально не обтяжувати простір.

Кухня

За допомогою підсвічування натяжної стелі можна реалізувати безліч цікавих і оригінальних дизайнерських ідей по організації простору на кухні. На невеликих кухнях таке рішення навіть дозволяє відмовитися від центрального освітлення і вигідно змістити акценти сприйняття інтер'єру.

Портфоліо робіт

Дивитися
Дивитися
Дивитися
Дивитися
Дивитися
Дивитися

Про компанію

SkyDecor входить в ТОП-10 кращих компаній по установці натяжних стель Києва і Київської області. Наше кредо: «Роби як для себе». І ми робимо. Адже тільки так можна завоювати визнання клієнтів.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам втілити будь-яку ідею в дизайні стелі. Абсолютно будь-яку, навіть найскладнішу. Ми гарантуємо це.

12 років гарантії

Екологічні матеріали

Офіційний договір

Чесна ціна і відкритий кошторис

Часті питання про стелі з підсвічуванням

Чи можна зробити підсвітку по периметру?

Натяжні стелі з підсвічуванням по периметру - одна з найбільш популярних моделей. Світлодіоди кріпляться безперервно, створюючи цілісну лінію світла. Таке LED-освітлення особливо вигідно виглядає всередині натяжної стелі.

Чи можна використовувати підсвічування як основне освітлення в приміщенні?

Так, сучасні технології дозволяють використовувати всю площу натяжного полотна як основне джерело світла. При цьому світлодіоди знаходяться безпосередньо усередині натяжної конструкції, що додає естетичності.

Які види підсвічування є?

Світлодіодна підсвітка. Використовується в декоративних цілях, для акценту на певних зонах або предметах, а також як основне джерело світла.

Точечні ліхтарики. Встановлюють для виділення певних предметів в приміщенні (наприклад, картин або книжкових полиць).

Які види LED-стрічки є?

LED-стрічки розрізняються за кольором, способу вологозахисту і розміром світлодіодів. Вони підбираються під індивідуальні потреби приміщення. Зазвичай при установці використовуються стрічки, розфасовані в котушках по 5 метрів.

Чи можна поставити підсвічування стелі в ванну?

Так, натяжні стелі з підсвічуванням можна встановити в будь-якій кімнаті. Для ванній часто вибирають підсвічування всієї стелі, прикріплюючи світлодіодну стрічку всередину натяжної конструкції.

Чи може перегоріти LED-стрічка? Як її замінити?

LED-лампи зазвичай служать мінімум 10 років. Але якщо стрічка перегоріла, замінити її не складе труднощів. Кваліфікована бригада розбере натяжну конструкцію, замінить світлодіодну стрічку і проведе повторний монтаж стелі.