Дворівнева і багаторівнева натяжна стеля, установка в Києві і області

Кращий варіант для розумного зонування приміщень і розстановки акцентів в дизайні інтер'єру.

Безкоштовна консультація
багаторівнева натяжна стеля фото
Дворівнева натяжна стеля фото

Багаторівнева натяжна стеля - це багатофункціональний дизайнерський інструмент, який дозволяє зонувати приміщення, приховувати навіть складні комунікації або великі дефекти поверхонь, при цьому створюючи по-справжньому унікальний і привабливий дизайн.

Переваги багаторівневих натяжних стель

Зонування приміщень

За допомогою багаторівневої стелі можна без проблем зонувати кімнату без використання додаткових стін.

Створення будь-яких форм

Форма натяжної багаторівневої стелі залежить тільки від вашої фантазії.

Необмежений вибір комбінацій

Комбінуйте відтінки, фактури і форми натяжних полотен і створюйте свій унікальний дизайн.

Де можна використовувати багаторівневі натяжні стелі

Вітальня / Студія

Найчастіше багаторівневі натяжні стелі використовуються саме в гостьових і студіях, щоб зонувати простір і просто зробити дизайн кімнати більш цікавим. Така стеля дозволяє змістити акценти наверх і відмінно привертає увагу гостей.

Спальня

Дворівневі стелі з м'якими формами зустрічаються в спальнях досить часто. Примітно, що такі стелі добре вписуються в самі різні дизайнерські ідеї: від класики до модерну.

Кухня

Досить незвичний, але цікавий і функціональний варіант. Важливо відзначити, що натяжне полотно дуже просто чистити, так що підтримувати ідеальну чистоту кухні буде просто.

Портфоліо робіт

Дивитися
Дивитися
Дивитися
Дивитися
Дивитися
Дивитися

Про компанію

SkyDecor входить в ТОП-10 кращих компаній по установці натяжних стель Києва і Київської області. Наше кредо: «Роби як для себе». І ми робимо. Адже тільки так можна завоювати визнання клієнтів.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам втілити будь-яку ідею в дизайні стелі. Абсолютно будь-яку, навіть найскладнішу. Ми гарантуємо це.

12 років гарантії

Екологічні матеріали

Офіційний договір

Чесна ціна і відкритий кошторис

Часто задавані питання

Які форми багаторівневих стель можна робити?

При установці натяжних стель можна використовувати різноманітні підвісні конструкції будь-яких форм: від прямокутних до вигнутих. Все залежить від вашої фантазії.

Чи можна зробити рівні за допомогою різних кольорів і фактур?

Так, при установці багаторівневих натяжних стель можна вибрати будь-який колір і фактуру полотна. Вибір фактури і кольору обмежується тільки вашою фантазією.

Чи можна зробити підсвічування між рівнями стель?

Так, особливо популярне світлодіодне підсвічування натяжних стель. Воно вигідно підкреслить рівні і допоможе втілити практично будь-яку дизайнерську ідею.

Які є види багаторівневих стель?

Особливих різновидів немає - кожен проект розробляється індивідуально. Хіба що вони формально діляться на дворівневі і багаторівневі для зручності розуміння витрат часу.

Дворівневі мають більш просту конструкцію і вимагають менше часу на установку. Багаторівневі містять від 3 рівнів, тому час установки значно збільшується.

Скільки часу займає монтаж багаторівневої стелі?

Все залежить від складності конструкції і кількості рівнів. Установка дворівневої натяжної стелі кваліфікованою бригадою зазвичай займає від 2 до 8 годин.